top of page

Kurumsal Medya Yönetimi

2e Ajans olarak, kişilerin ya da kurumların ürettikleri ürün ve hizmetlerle ilgili tüm medya süreçlerini yönetiyoruz. Sosyal medya Yönetimi ile üretilen ürün ve hizmetler ile oluşturulan markanın tutundurma çalışmalarını yapıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

2e Ajans olarak, etkili sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile ürün ya da hizmetlerin dijital platformlarda daha verimli bir şekilde yer almasını sağlıyoruz. Kişi ve kurumlar için profesyonel sosyal medya hesapları oluşturarak stratejik veriler oluşturma hizmeti veriyoruz.

2

Hedef Kitle Analizi

2e Ajans olarak üretilen ürün ya da hizmetlerin sosyal medya platformlarında yer alan hedef kitle ile buluşturulması için gerekli tüm analizleri yapıyoruz.

3

Grafik & Tasarım Hizmeti

2e Ajans olarak pazarlama faaliyetlerinde gerekli tüm tasarımsal süreçler ile ilgili hizmet veriyoruz. Bu noktada sosyal medya tasarımları dahil her türlü görsel medya tasarımınızı profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz

4

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

2e Ajans olarak sosyal medya yönetimi süreçlerinde gerekli her türlü kampanya, içerik ile stratejik süreçlerin planlamasını, tasarımını ve yönetimini sağlıyoruz.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page