top of page

SEO Hizmeti

2e Ajans, SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu hizmet vermektedir. SEO hizmeti ile, website ve diğer dijital araçlarda kişilerin ya da kurumların ürettikleri ürün ya da hizmetlerin tüketici araştırmalarında ön planda çıkarılması hedeflenmektedir. 2e Ajans olarak etkin SEO hizmetimiz ile E-Ticaret sitelerinde yer alan ürün ya da hizmetlerin en düşük maliyetle dijital mecralarda tutulmasını sağlıyoruz. 

SEO Hizmeti

2e Ajans olarak, kişi ve kurumların ürettikleri mal ya da hizmetlerin listelendiği platfomlarda etkili ve detaylı bir SEO çalışması yapıyoruz.

2

İÇ SEO

2e Ajans olarak kişi ve kurumların E-Ticaret sitelerinde geniş kapsamlı bir SEO çalışması yapıyoruz. 2e Ajans olarak, ürün görsel düzeninden ürün içeriklerine kadar uçtan uca bir çalışma ile websitelerini arama motorları için hazır hale getiriyoruz.

3

DIŞ SEO 

2e Ajans olarak kişi ve kurumların E-Ticaret siteleri dışında yer alan tüm SEO içeriklerini planlıyoruz. 2e AJans olarak, İç SEO haricinde Arama Motorları için gerekli  tüm süreçlerin yönetimini  ve planlamasını sağlıyoruz.

4

Anahtar Kelime Analizi

2e Ajans olarak, etkili SEO Hizmeti ile birlikte websiteleri için gerekli ürün ya da hizmetler için anahtar kelime analizi yapıyoruz. Bu analiz ile birlikte ürün ya da hizmetlerin doğru hedef kitle ile buluşturulmasını amaçlıyoruz.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page