top of page

Sektörel Blog Hizmeti

2e Ajans olarak SEO süreçlerine %100 katkı sunacak Sektörel Blog Hizmeti veriyoruz. Firmaların ürettikleri ürün ya da hizmet ile ilgili arama motorlarında öne çıkaracak içerikler barındıran Blog yazıları oluşturma süreçlerinde destek veriyoruz.

Blog İçeriği Oluşturma

2e Ajans olarak profesyonel Blog ekibimiz ile firmaların ürettikleri ürün ya da hizmetlerin doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için teknik kurallara uygun blog içerikleri oluşturma hizmeti veriyoruz.

2

Etkili Blog Yazma

2e Ajans olarak SEO süreçlerine doğrudan katkısı olan Blog süreçlerinin daha verimli hale gelebilmesi için gerekli tüm donanımı çalışanlarınıza sunuyoruz. Bu süreçte çalışanlarınıza Etkili Blog Yazma ile ilgili bir dizi eğitim planlaması hizmeti veriyoruz.

3

Blog Konu Analizi

2e Ajans olarak kişilerin ya da kurumların ürettikleri ürün ve hizmetlerin pazarlanması için gerekli blog yazılarının sektörel ve ürün bazında konu analizi hizmeti veriyoruz.

4

Websitesi Blog Ekleme

2e Ajans olarak kişi ya da kurumların halihazırda sahip oldukları E-Ticaret sitelerinde var olmayan ya da atıl kalmış Blog düzenlerini yeniden oluşturma hizmeti veriyoruz.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page