top of page

Pazar Yeri
Yönetimi

2e Ajans, E-Ticaret çözümleri kapsamında yurt içi ve yurt dışı pazar yeri platformlarında şirketlere uçtan uca hizmet vermektedir. 2e Ajans E-Ticaret çözümleri kapsamında Trendyol, Hepsi Burada, n11, Çiçek Sepeti, Gitti Gidiyor gibi yurt içi lokasyonlu pazar yeri platformlarında şirketlere hizmet vermektedir. Yurt dışı lokasyonlu E-İhracat Çözümleri kapsamında Etsy platformunda firmalara E-İhracat süreçlerini deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Pazar Yeri Hesap Açılışı

2e Ajans, Trendyol, HepsiBurada, GittiGidiyor, n11, ÇiçekSepeti gibi popüler pazar yeri platformlarında ürün ya da hizmetlerini elektronik ticaret sistemine dahil etmek isteyen firmalara hesap açılış süreçlerinde hızlı ve etkili destek vermektedir. 2e Ajans bu hizmet ile firmalara kısa süre içinde doğru kurgulanmış pazar yeri hesapları kazandırmayı hedeflemektedir.

2

Pazar Yeri Hesap Yönetimi

2e Ajans, firmalara ürün ve hizmetlerini elektronik ticaret eko sistemine kazandırmaları için gerekli tüm sistemi kurgulamaktadır. 2e Ajans Pazar Yeri Yönetimi hizmeti ile HepsiBurada, Trendyol, n11, GittiGidiyor ve ÇiçekSepeti gibi pazar yeri platformlarında satış yapabilecekleri stratejileri belirlemektedir. 2e Ajans bu stratejileri pazar yeri yönetimi süreçlerine dahil ederek firmaların satış hacimlerini arttırmayı amaçlamaktadır.

3

Pazar Yeri Sipariş Yönetimi

2e Ajans, firmalara verdiği pazar yeri hesap yönetimi hizmeti ile birlikte sipariş süreçlerinde de sistematik ve planlı bir kurgu ile destek vermektedir. Bu kapsamda gelen siparişlerin etkin yönetimi sağlanarak firmaya doğrudan iletilir. 2e Ajans, günlük, haftalık ve aylık sipariş raporlama sistemimiz ile kısa, orta ve uzun vadeli stratejiler belirleme noktasında gerekli veri ve istatistikleri danışan firmalara sağlamayı amaçlamaktadır.

4

Ürün Yönetimi

2e ajans olarak firmalara ürün ve hizmetlerini E-Ticaret pazar yerlerinde pazarlamaları için uçtan uca hizmet vermektedir. Firmaların pazar yerlerinde pazarlayacakları ürünler ile ilgili gerekli detaylı araştırma ve güncel bilgileri raporlayarak firmaların satış hacimlerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page