top of page

Google AdWords Hizmeti

Google AdWords olarak bilinen bu reklam türü, arama motorlarının kullanıcılara sunduğu kelime bazlı aramalara göre sunduğu bir reklam bileşenidir. 2e Ajans olarak firmaların ya da kişilerin Google Reklam süreçlerini yönetiyoruz. Etkili reklam stratejileri ve anahtar kelimeler ile reklam doğru hedef kitleye minimum maliyet ile ulaştırılmasını hedefliyoruz.

Anahtar Kelime

2e Ajans olarak Google Reklamlama süreçlerinde doğru anahtar kelime tespiti ile etkili reklamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Kişi ya da kurumların reklam süreçlerinde profesyonel ekip ve sektörel deneyimimiz ile destek veriyoruz.

2

Reklam Analizi

2e Ajans olarak kişi ve kurumlara reklam süreçlerinin tamamında destek veriyoruz. Ayrıca ürün ve hizmet grupları ile birlikte etkili reklamlar oluşturmak için stratejik veriler geliştirme hizmeti veriyoruz.

3

Reklam Verimlilik Analizi

2e Ajans olarak, kişi ya da kurumların ürün ve hizmetleri ile ilgili reklam süreçlerinin tamamını analiz ediyoruz. Bu analiz ile birlikte reklamların doğru hedef kitleye ulaşığ ulaşmadığını, maliyetlerin minimize edilip edilmediğini ve reklam geri dönüşlerinin hangi boyutlarda olduğunu analiz ediyoruz.

4

Google AdWords

2e Ajans olarak kişi ve kurumların reklam süreçlerinde takip etmeleri gereken her türlü adım, yöntem ve metotları sektörel tecrübemiz ile sunuyoruz.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page