top of page

E-Ticaret Altyapısı
Oluşturma

2e Ajans olarak firmalara ürün ve hizmetlerine uygun

E-Ticaret sistemini kuruyoruz. Bu kapsamda pazar yerleri haricinde sıfırdan online mağaza sistemlerini iş ortaklarımız ve çözüm ortaklarımız ile kuruyoruz.

E-Ticaret sisteminde yer alan gerekli entegrasyonları da online mağazanıza ekleyerek zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlıyoruz. Altyapı sağlayıcılarımız ile birlikte E-Ticaret sisteminizin sorunsuz ilerlemesi için kesintisiz teknik destek veriyoruz. 2e Ajans bu destek ile birlikte operasyonel kayıplarınızın minimize edilmesi sağlanmaktadır.

E-Ticaret Altyapısı

2e Ajans, şirketlerin ürettikleri ürün ya da hizmetlerinin pazar yeri platformları haricinde pazarlanmasını sağlamak amacıyla online mağaza sisteminin kurulacağı altyapı hizmeti de vermektedir. Etkili E-Ticaret Altyapı sistemi ile ürün ya da hizmetlerin online mağaza sistemi ile pazarlanması 2e Ajans ile sağlanmaktadır.

2

E-Ticaret Kategori Yönetimi

2e Ajans, şirketlerin ürettikleri ürün ya da hizmetlerin pazar yerlerinde ya da E-Ticaret sitelerinde pazarlamaları için gerekli tüm kategori süreçlerinin yönetimini sağlamaktadır. 2e Ajans ile doğru ve etkili kategori yönetimi süreçleriyle ürün ya da hizmetlerin doğru kategoride hedef kitleye ulaşması hedeflenmektedir.

3

E-Ticaret Panel Yönetimi

2e Ajans, şirketlerin pazar yerleri ve E-Ticaret sitelerinin tamamında geçerli panel yönetimi hizmeti vermektedir.

4

E-Ticaret Mağaza Yönetimi

2e Ajans, firmaların pazar yerleri ya da E-Ticaret sitelerinde listeledikleri ürünlerinin sipariş sürecinden kargo süreçlerine kadar olan tüm aşamalarının etkili ve verimli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli yönetim hizmetini vermektedir.

Gelin Birlikte
Çalışalım

Ulubağ Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, No:283, Harran Üni. Teknokent Haliliye/Şanlıurfa

+90 551 123 3184

  • 2e Ajans Instagram
  • 2e Ajans Facebook
  • 2e Ajans LinkedIn
  • 2E Ajans WhatsApp İletişim
bottom of page